Варіанти трохдверних шаф-купе

Фасадом для шафи купе є розсувні двері. Найбільш поширеніші  є алюмінієві розсувні системи які ми використовуємо. Є варіанти дверей шафи купе Slim  у яких алюмінієві профілі по периметру дверей не видимі – скло чи дзеркало на усі двері а каркас на якому усе тримається скритий. 

Оформленнятрьохдверні шафи купе фасад

З малюнком Оформленнятрьохдверні шафи купе фасад

Вибрати варіанти матеріалів для дверей шафи купе

Найбільш ходові варіанти розсувних дверей представлені вище. Двері розсувної системи для шафи купе можна замовити з ДСП, дзеркал, скла-лакобель (скло будь якого кольору*),  з художніми малюнками на склі та дзеркалі, фотодруком, бамбуком та ротангом. Усі ці матеріали можна поєднувати один з одним.

 

Схеми внутрішнього наповнення для трохдверної шафи купе

Трьох-дверні шафи купе-куди підходять?! 

Трьох дверні шафи купе є найбільш поширеніші з усіх шаф. Розглянемо варіанти куди можна запроектувати таку шафу купе на три дверки. 

У спальні кімнати, вітальні та великі коридори. 

Які мають бути розміри трьохдверної шафи купе!?

Шафу купе на три дверки доцільно робити коли розмір проєму складає від 2,1м  до 4м.  А чому?

Розмір дверки шафи купе на повинен мати 60 см. А тому мінімальна її ширина 70см, а краще 90- 100см тоді двері набагато краще переміщаються за рахунок пропорційності своїх габаритів. 

А взагалі то ми радимо двері робити по ширині на більше як 1,2 м з міркувань безпеки та надійності конструкції. Висота шафи купе для стандартних приміщень складає 2,5 – 2,8 м що є цілком нормально для даних розсувних систем. 

Фото готових шаф купе       Фото шафи купе 

Для виготовлення шафи купе у Львові ми використовуємо комплектуючі відомих перевірених виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *