МДФ плівкові та фарбовані

МДФ плівкові

Каталог фото наших робіт

Які матеріали використовуються нами у виробництві кухонь.

  МДФ панелі

           Даний тип фасадів проводиться за рахунок склеювання плити МДФ і акрилового пластику. Цей матеріал з’явився відносно недавно.  Основними його перевагами є:

  • Сучасний вигляд – суперглянцевая поверхню.
  • Надійність і довговічність – акрил надійно захищає МДФ від вологи і пошкоджень.
  • Великий вибір кольорів
  • Терміни виготовлення кухні з МДФ пластик – 4-5 тижні.

А може кухня з плівковими фасадами МДФ?

         Фасади МДФ в плівці ПВХ прийшли на наш ринок на початку 90-х і більш ніж за 20 років не втратили своєї популярності. Даний тип кухонних фасадів відрізняє невибагливість в експлуатації, довговічність і естетичність. Сучасні технології дозволяють виробляє плівки ПВХ, які імітують будь-яку текстуру і поверхню. Це дозволить вам отримати класичну кухню за низькою ціною. МДФ в плівці ПВХ може відтворити практично будь фасади і кухні одного разу побачені вами в каталогах. Термін виготовлення кухні з фасадами МДФ – 4 тижні.

Кухні з дерева – просто класика.

      Якщо ви мрієте про кухню, яка буде служити і радувати вас довгі роки, варто звернути увагу на кухонні меблі з натурального дерева. Термін служби таких кухонь – не менше 15 років. Ця кухня не втратить свій зовнішній вигляд, а міцність дубових фасадів захистить їх від механічних пошкоджень.Меблеві тенденції не стоять на місці і сьогодні вважаються популярними технології старіння, вибілювання і позолоти фасадів. Ці технології дають вам можливість отримати італійську, скандинавську, французьку кухню за цілком прийнятну вартість. Термін виготовлення кухні з дуба 45-60 днів. Наше виробництво спеціалізується саме на нестандартних кухнях з фасадами виконаними за технологіями зазначеними вище.

Кухонні стільниці

     Кухні вироблені нашим підприємством комплектуються стільницями з акрилового каменю або поверхнями з ДСП в пластиці. Кожен з цих матеріалів має свої переваги. Штучний камінь – розкішний, надійний, практичний матеріал, який не дивлячись на свою вартість користується у Львові великим попитом. Він може бути рідкий або листовий. Залежно від конкретного випадку, фахівець підбирає оптимальну технологію для виробництва кам’яної поверхні. Стільниці з ДСП мають величезну кількість квітів і фактур, а також досить низьку вартість. При правильному догляді такі стільниці служать не менше 10-15 років, і навіть якщо з нею щось трапитися, ви завжди можете замінити її на нову. Детальніше про стільниці ви можете прочитати тут.

Чим можемо бути корисними.

          Якщо ви знайшли цікаву ідею для кухні в інтернеті, надсилайте нам ці фото, ми підкажемо не тільки, як реалізувати кухонні меблі. Для кожної кухні готується 3D візуалізація та проектна документація. У нас ви також можете замовити ударостійкий фартух (малюнок замість плитки) з гартованого скла. Установка і доставка меблів по Львову – безкоштовно.

Контактний телефон: 0981505157