Шафа купе своїми руками…

Шафа купе своїми руками…

Ця стаття для тих хто надумав власноруч зібрати шафу купе, кухню чи ін.. корпусні меблі зекономивши гроші.BUILD-LLC-CSH-011

Для цього вам необхідно зробити такі операції:

 1. поміряти розмір місця де будуть встановлені ваші меблі і визначитись з габаритними розмірами шафи-купе з врахуванням зазорів;
 2. визначитись з дизайном шафи-купе та кольорами. У галереї ви зможете подивитись на фото шаф. Перейшовши сюди оберіть колір, який вам подобається;
 3. прорахувати розміри деталей;
 4. на меблевому виробництві купити ламіновані плити ДСП та заказати їх порізку на спеціальному форматному станку. Порізка задається по прорахованих розмірах. Там же можна замовити послуги поклейки крайки потрібних сторін кромкою ПВХ.
 5. Забравши готові деталі майбутньої шафи купе робимо відповідні отвори спеціальним сверлом (його можна купити у мережі магазинів «Все для меблів») під зєднання меблевими болтами – ком форматами.
 6. З допомогою шестигранного ключа (шуруповерта) та викруток скручуємо усе до купи.
 7. Виставляємо скручені меблі по рівню (васерваз). В ідеалі це робиться лазерним рівнем. Кріпимо шафу купе до несучих конструкцій стін.

BUILD-LLC-CSH-09

Двері шафи-купе.

Без спеціального обладнання скласти не вдасться. Іх можна замовити у нас, або інших виробників меблів які на цьому спеціалізуються. Варіанти дверей ви зможете вибрати тут.

 

Чим ми можемо вам допомогти.

 • за вашими габаритними розмірами прорахувати розміри деталей;
 • просвердлити отвори під зєднання;
 • виготовити двері шафи-купе, які ви можете вибрати.
 •  виготовити шафу купе у Львові та Львівській області, а ви її власноруч скрутите по зрозумілим ескізам.

Схема збірки шафи купе по ескізу.

Якщо ж маєте можливість замовити шафу купе на замовлення з монтажем ви зекономите свій час та залишите усі питання для спеціалістів!

Бажаємо вас наснаги у ваших задумах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *